Про пансiонат

Тихий ХуторОК

Пансіонат Тихий Хуторок розташовується на території колишнього Білоруського пансіонату “Золоті піски” – в селі Щасливцеве, на Арабатській Стрілці – на першій лінії Азовського моря. Основний корпус – капітальне цегляна триповерхова будівля з сучасним ремонтом. У нас прекрасний ландшафтний дизайн з великою кількістю зелених насаджень і квітів, лавок-гойдалок, для маленьких гостей є дитячий майданчик, для дорослих – спортивна.

До складу наданих додаткових послуг пансіонату входить:

– прокат велосипедів, квадроциклів, оренда розкладачок, більярд, користування місцем для приготування їжі, медичні, косметологічні послуги, користування мангалом, барбекю, тандир, послуги з прання особистої білизни та ін.

Розцінки на весь перелік надаваних додаткових послуг в адміністрації пансіонату.

Розміщення у нас тільки з харчуванням в їдальні, можливий індивідуальний підхід за погодженням.

Оновлення сайту пансіонату
Про нас
Про нас

ВСI НОМЕРИ ОСНАЩЕНI

2х місні номери

Супутникове ТБ

плазмовий телевізор

2х місні номери

Кондиціонер

завжди комфортна температура

2х місні номери

Суміщений санвузол

душова, туалет і раковина з дзеркалом

2х місні номери

Холодильник і чайник

набір необхідного посуду

  • Можливе поселення з домашніми тваринами (всього кілька номерів на 1-му поверсі, ціна за номер може збільшитися), тільки після узгодження з адміністрацією!
  • Працюємо з профспілками підприємств (ціна за номер на 10% збільшується).
  • У міру можливості здійснюємо трансфер до місця відпочинку.
  • Парковка на території платна – ціна символічна.
  • Обов’язковою умова бронювання передоплата в розмірі 1000 грн. (Після узгодження з адміністрацією!) На карту Приватбанку 5363 5426 1015 4545 Тихий А.Н.
    • Умови бронювання:
      При скасуванні замовлення до 31 травня сума за бронь повертається в повному обсязі. При скасуванні замовлення після 1 червня, але не менше ніж за 14 днів до дати заїзду – передоплата за бронь повертається за мінусом 20% від суми передоплати. При скасуванні замовлення не пізніше ніж за 7 днів до дати заїзду – повертається 50% від суми передоплати. При відмові менш ніж за 7 днів – передоплата не повертається.

Розваги

Екскурсії: Асканія-Нова, острів Бірючий, Кам’яна Могила. Аквапарк і Сафарі-парк, в Щасливцеве. Дельфінарій в Генгоркі. Водні атракціони на пляжі.

Оздоровлення

Гаряче радонове джерело, Солоне озеро, лікувальні грязі знаходиться від нас на відстані 1500 метрів, це 20 хвилин пішки вздовж берега моря або кілька хвилин на машині.